ТОВ «Міжрегіональна інвестиційно-лізингова компанія»

Фінансовий кредит та позика

Відмінною рисою нашої компанії є висока швидкість прийняття рішення щодо видачі кредиту. Оскільки керівництво компанії знаходиться безпосередньо в Києві, наші клієнти можуть обумовити всі нюанси кредитного договору безпосередньо з директоратом компанії, і рішення про надання кредиту буде прийнято в найкоротші терміни. Також дуже важливою особливістю є видача кредитів виключно за рахунок власних коштів компанії, що дозволяє знайти диференційований і індивідуальний підхід до кожного клієнта, на максимально вигідних і зручних для клієнта умовах.

Кредитний калькулятор

Внутрішні правила «Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту»

Внутрішні правила «Про порядок надання позик»

Примірний договір про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (для споживчих кредитів, що надаються відповідно до ЗУ «Про споживче кредитування» і загальний розмір яких перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на день укладення кредитного договору)

Примірний договір про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (для споживчих кредитів, що надаються відповідно до ЗУ «Про споживче кредитування» і загальний розмір яких не перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на день укладення кредитного договору)

Примірний договір про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (для неспоживчих кредитів)


Внутрішні правила «Про порядок надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів» (Втратили чинність)

Внутрішні правила «Про порядок надання позик» (Втратили чинність)

Примірний договір позики (Втратили чинність)

Примірний кредитний договір (Втратили чинність)